pl en

Aktualności

W dniu 5 grudnia 2014 roku odbyło się XIV posiedzenie Rady Konsorcjum Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii (CePT), w którym udział wzięli przedstawiciele wszystkich instytucji będących członkami Konsorcjum. więcej »

PW otwiera laboratoria w ramach projektu CePT

Politechnika Warszawska uczestniczy w wielkim przedsięwzięciu biomedycznym i biotechnologicznym

Uroczyste otwarcie Centrum Badań Przedklinicznych (CBP) Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

27 maja br. w Warszawie na terenie Kampusu Ochota, z udziałem Władz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytety Warszawskiego, politechniki Warszawskiej , Instytutów PAN oraz przedstawicieli władz państwowych odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Badań Przedklinicznych (CBP) Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. więcej »

W dniu 13 lutego 2014 roku odbyło się XI posiedzenie Rady Konsorcjum Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii (CePT), w którym udział wzięli przedstawiciele wszystkich instytucji będących członkami Konsorcjum. więcej »

Śródziemnomorska Konferencja Inżynierii Biomedycznej MEDICON 2013

W okresie 25 – 28 września 2013 roku , prof. Tadeusz Pałko i dr inż. Kazimierz Pęczalski z Politechniki Warszawskiej wzięli udział w Śródziemnomorskiej Konferencji Inżynierii Biomedycznej MEDICON 2013, która odbyła się w Sewilli. więcej »

Subskrybuje zawartość