konferencja cept

Szczegóły wydarzenia

VII KONFERENCJA CePT
CePT – PLATFORMĄ INNOWACYJNEJ MEDYCYNY 2

Zapraszamy na VII Konferencję CePT, pn. „CePT – Platformą Innowacyjnej Medycyny 2”. Konferencja odbędzie się 17 kwietnia 2018 roku, w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Podczas konferencji przedstawimy najnowsze realizowane przez naszych naukowców projekty badawcze. Chcemy także rozmawiać o możliwych działaniach, które przyspieszyłyby rozwój polskiej innowacyjności w biomedycynie.

Nieodłącznym elementem konferencji będzie dyskusja na temat rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstw i instytutów badawczych oraz wypracowania skutecznych metod i narzędzi do komercjalizacji innowacyjnych odkryć polskich badaczy.

Zapraszamy serdecznie.

Wkrótce więcej informacji.

Dodatkowe Informacje
Kontakt
Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznegonul. ks. Trojdena 2a, Aula A, I piętronDo dyspozycji uczestników Konferencji będą dostępne miejsca parkingowe. nLiczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszy mailowy kontakt w celu rezerwacji miejsca parkingowego.nkonferencjacept@wum.edu.pl
Facebook Page
CePT
Lider w zakresie biomedycyny Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii (CePT) jest największym przedsięwzięciem biomedycznym i biotechnologicznym w Europie Środkowo-Wschodniej i jednocześnie największą inwestycją w naukę w Polsce.

Warszawski Uniwersytet Medyczny
Księcia Trojdena 2a, Warszawa, Polska

konferencje

VI KONFERENCJA CePT

CEPT - PLATFORMĄ ROZWOJU INNOWACYJNEJ MEDYCYNY

Celem konferencji zainicjowanej przez Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii (CePT) było zapoczątkowanie poważnej, merytorycznej dyskusji na temat współpracy nauki, biznesu i rządu w obszarze innowacji w biomedycynie.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, konferencjach
i projektach realizowanych przez CePT, subskrybuj nasz newsletter.